ورود
ثبت‌نام

ساختار فیلم های انعطاف پذیر بسته بندی


فیلم های انعطاف پذیر در مقایسه با سایر مواد، دارای مجموع خواص بهتری از نقطه نظر وزن، مقاومت ضربه، فرایندپذیری و هزینه های تمام شده هستند.

   افزودن به سبدخرید
قیمت: ريال۳۱,۰۰۰

فیلم های انعطاف پذیر در مقایسه با سایر مواد، دارای مجموع خواص بهتری از نقطه نظر وزن، مقاومت ضربه، فرایندپذیری و هزینه های تمام شده هستند. بالا رفتن مداوم استانداردهای زندگی، تغییر عادات مصرف مواد غذایی، بالا رفتن میانگین سن انسان ها، افزایش سهم زنان در زندگی تجاری از جمله عواملی هستند که باید آن ها را در بازارهای آینده مورد توجه قرارداد. بسته بندی های انعطاف پذیر گونه ای مواد پلاستیکی در شکل فیلم هستند که البته مواد دیگری مانند کاغذ و فویل آلومینیوم را شامل می شوند که یا به صورت منفرد و یا به عنوان لایه های کامپوزیتی لمینیت شده مورد استفاده قرار می گیرند. مواد اولیه بسته بندی های انعطاف پذیر که برای بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند باعث افزایش طول عمر محصول به میزان دلخواه می شوند. با توجه به این موضوع مواد اولیه انعطاف پذیر که نتوانند طول عمر زیادی برای محصول مهیا کنند با مواد غیرقابل نفوذ روکش می شوند. علاوه بر این روکش کردن مواد پلاستیکی در حجم انبوه برای مقاوم کردن در برابر نفوذ گاز و بخار آب انجام می شود. مواد اولیه بسته بندی های انعطاف پذیر موادی هستند که موثرترین نقش را در کاهش استفاده از منابع را در بحث حفاظت زیست به خاطر وزن کم شان ایفا می کنند. بسیاری از این مواد را می توان مجدداً پس از بازیافت به عنوان مواد خام مورد استفاده قرار داد. ثابت شده است که بسته بندی  دیگر آلود کننده محیط یست نیست؛ آلودگی های محیط زیست یک موضوع و نگرش اجتماعی است. بسته بندی قابل انعطاف به خودی خود شکل ندارد بلکه به شکل محصولی که محافظت می کند، بستگی دارد. بسته های قابل انعطاف معمولاً به شکل کیسه، نایلون، برچسب و یا بسته بندی پلاستیکی در می آیند. معمولاً این جنس از مواد بسته بندی، توسط اکثر صنایع برای نگهداری محصولاتشان مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد موثر مواد خام و تکنولوژی بالای نگهداری محصول، بسته بندی قابل انعطاف را از نظر رشد به یکی از سریع ترین بخش های صنعت بسته بندی تبدیل کرده است. این نوع بسته بندی به عنوان نازک ترین و سبک ترین نوع بسته بندی، باعث کاهش حجم و وزن مواد بسته بندی می شود و همچنین هزینه های بسته بندی، حمل و نقل و انبارداری تولیدکننده را کاهش می دهد.

کتاب حاضر نسخه تجدید نظر شده کامل چاپ 1379 است که حاوی اطلاعاتی مشروح در مورد اسامی، دسترسی، خواص، کاربردهای نهایی و روش های آزموم فیلم سلولزی اصلاح شده، فیلم های ساخته شده از پلاستیک، فویل آلومینیوم و مواد متالایز شده را ارائه می دهد تا راهنمایی برای استفاده کنندگان در انتخاب درست فیلم های چندلایه باشد. امید است مطالب این کتاب برای دانش پژوهان و صنعتگران، گامی موثر در جهت بهبود کیفیت بسته بندی های انعطاف پذیر باشد.

امتیازدهی
({{rate.rate | pNumber}} از ۵)
نظرات کاربران (۰ نظر)

درج نظر
* توجه: آدرس ایمیل شما در هیچ کجا نمایش داده نخواهد شد. پرکردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام الزامی است.
آدرس ایمیل الزامی است. آدرس ایمیل صحیح نیست.
متن نظر الزامی است.

© ۱۳۹۷ تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت برای وب‌آیکس محفوظ است. طراحی و توسعه توسط Webiox.