ورود
ثبت‌نام

طراحی بسته ها با ضربه گیر


خسارت و مشکلاتی که در حین حمل و نقل، جابه جایی، انبار و به طور کلی سیستم توزیع یعنی از تولید تا مصرف کالا پیش می آید، اجتناب ناپذیر است و با وجود استفاده از مدرن ترین وسایل و شیوه ها، آمار نشان می دهد که بخش قابل توجهی از کالاها در حین حمل و نقل، جابه جایی و توزیع صدمه و آسیب دیده و یا به طور کلی از بین می روند.

   افزودن به سبدخرید
قیمت: ريال۳۱,۰۰۰

خسارت و مشکلاتی که در حین حمل و نقل، جابه جایی، انبار و به طور کلی سیستم توزیع یعنی از تولید تا مصرف کالا پیش می آید، اجتناب ناپذیر است و با وجود استفاده از مدرن ترین وسایل و شیوه ها، آمار نشان می دهد که بخش قابل توجهی از کالاها در حین حمل و نقل، جابه جایی و توزیع صدمه و آسیب دیده و یا به طور کلی از بین می روند. به منظور کاهش این خسارات و همچنین انتخاب بسته بندی مناسب برای کالاها، استفاده از مواد و طرح های ضربه گیر، ضروری است. در این کتاب ضمن بررسی انواع ضربه گیرها به تجزیه و تحلیل آن ها پرداخته و با یک دید مهندسی، طراحی ضربه گیرهای ساده را برای تولید کنندگان محصولات حساس و شکننده مورد بررسی قرار می دهد.

یکی از مراحل ضروری برای طراحی بسته بندی با ضربه گیر، رعایت الزامات استاندارد از قبیل پیش بینی و تعیین شرایط محیطی فضای پیرامون کالا می باشد که قرار است بسته در آن شرایط و ویژگی ها جابه جا، حمل و ارسال گردد. استفاده از ضربه گیر جهت کاهش فشار ضربات ناگهانی می باشد تا این ضربات خطرناک در سطوح مختلف دفع گردد. از انواع این خطرات می توان به افتادن اتفاقی بسته به هنگام جابه جایی و یا ارتعاش و لرزش خودرو، وجو شوک های ناگهانی، درجه حرارت بالا، رطوبت زیاد و وجود بارهایی استاتیک هنگام ذخیره سازی و چیدمان بسته ها بر روی هم اشاره کرد. در این کتاب ضمن تعریف و معرفی انواع مواد اولیه و ضربه گیر به مباحثی از قبیل: ارتعاش، لرزش، شوک، اصول به کارگیری مواد ضربه گیر، طراحی مواد ضربه گیر، فرمول ها و مسائل مربوطه نیز پرداخته شده است.

امتیازدهی
({{rate.rate | pNumber}} از ۵)
نظرات کاربران (۰ نظر)

درج نظر
* توجه: آدرس ایمیل شما در هیچ کجا نمایش داده نخواهد شد. پرکردن فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام الزامی است.
آدرس ایمیل الزامی است. آدرس ایمیل صحیح نیست.
متن نظر الزامی است.

© ۱۳۹۷ تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت برای وب‌آیکس محفوظ است. طراحی و توسعه توسط Webiox.